Хотел Монтана Палас

ул. Питу Гули, бб,

7550 Крушево, Македонија

Телефон: +389 (0)48 477-121

                +389 (0)76 444-102

E-mail: info@montanapalace.com

Меѓу природата Montana Palace HOTEL Home РЕЗЕРВИРАЈ Истражи ја дестинацијата
ХОТЕЛ ГАЛЕРИЈА
ДОМА Услуги Котакт Крушево
Храна Настани Тим Билдинг Авантури
Брза Wi-Fi  Конекција Car Rental / Shuttle
НОВА 2018

ПОЧНЕТЕ ЈА НОВАТА 2018 ГОДИНА НАЈДОБРО ШТО МОЖЕТЕ

Хотел Монтана Палас Ви нуди дочек на Нова година во топла и позитивна атмосфера. Нудиме дочек со жива музика, квалитетна храна, одбрани неограничени пијалаци. За Вашите најмали имаме детско катче, близу до Вашите очи, директно во нашиот бар. Сите наши соби се топли и пријатни, а услугата што ја добивате е далеку подобра од цената што ја плаќате.

Нова 2018 година Јавете се денес за РЕЗЕРВАЦИЈА: +389 (0)48 477-121 +389 (0)76 444-102 КОНТАКТ Споменик Македониум Крушево Македонија РЕЗЕРВАЦИИ

За резервирање може да го користите нашиот on-line систем. Одберете термини и број на лица и стиснете „Барај“ за да изберете соба. После изборот на соба ќе го добиете износот соодветен на одбраните термини.

Сите резервации кои што ги вклучуваат новогодишните датуми, треба да се гарантираат со уплата на 100% од износот однапред за да се потврдат.

За Новогодишните празници минималниот број на ноќевања што би можеле да резервирате е три. Достапни се само пакети на база на полу пансион.

Во цената на новогодишниот полу пансион (на ден 31.12.2017 и на ден 01.01.2018) се вклучени следниве ставки:

На ден 30.12.2017 добивате полу пансион со шведска маса со многубројни традиционални јадења и неограничени безалкохолни пијалаци повторно со жива музика. Доколкку интересот е голем, наместо голема забава за прва вечер таа голема забава ќе биде на 30.12.2017, а за првата вечер ќе има помала забава.

ФАМИЛИИ СО МАЛИ ДЕЦА

Доколку планирате да уживате во ногодишните празници со Вашите најмили јавете се на рецепција за специјални пакети со попусти.